نگارخانه

سازمان دگرباشان جنسی ایرانی – ایرکو، رسیدگی هر چه سریع تر نهادهای حقوق بشری و اداره مهاجرت استرالیا به وضعیت پناهندگی در این کشور را امری حیاتی می داند.

وبسایت بی بی سی فارسی به تازگی تصاویری منتشر کرده که از طریق پناهجویان مقیم در کمپ جزیره مانوس در پاپوآ گینه نو بصورت مخفیانه تهیه و ارسال شده است. در تصاویر پیامدهای ناشی از درگیری های بوجود آمده در کمپ مانوس که منجر به کشته شدن یک پناهجوی ایرانی به نام “رضا براتی” شد و خشونت هایی که در ... ادامه مطلب »

نمایشگاه آثار هنری از اندام برهنه مرد در پاریس

در حالی که برگزاری نمایشگاه آثار هنری با موضوع برهنگی زنان غریب نمی نماید، نمایشگاه برهنگی مردان چندان معمول به نظر نمی رسد. تنوع و تعداد آثار هنری از بدن عریان مردان بیشمار است. این آثار که عمدتا نقاشی و پیکره سازی اند، در قرون هفده تا نوزدهم، بنیانی برای آموزش های آکادمیک هنری بودند و عنصر کلیدی در خلاقیتهای ... ادامه مطلب »

گردهمایی سالانه دگرباشان ، تراجنسی ها و دو جنس گرایان

روز یکشنبه 30 جون 2013 پارک Norman Jewison  شهر تورنتو  شاهد برگزاری گردهمایی سالانه دگرباشان ، تراجنسی ها و دو جنس گرایان ایرانی بود. این گردهمایی نسبت به سالهای گذشته تفاوت چشم گیری داشت.زیرا برای اولین بار جامعه LGBT ایرانی‌ مقیم کانادا بدون تعلق های سازمانی در کنار جامعه دگر جنس گرایان ایرانی‌ و غیر ایرانی‌ به رقص و پایکوبی پرداختند. امیدواریم در برنامه های ... ادامه مطلب »